Strona głównaEvents archiveWydarzenia 2014Rafał Witek po raz drugi w naszej Bibliotece

Wystawa prac malarskich Anny Wachaczyk

4 Grudzień 2017, Typ wydarzenia: Wystawy 2017

Opowieści z czterech kręgów

29 Sierpień 2017, Typ wydarzenia: Wydarzenia 2017

Rafał Witek po raz drugi w naszej Bibliotece

7 listopada 2014 r. odwiedził nas pisarz dla dzieci Rafał Witek. Była to już druga wizyta autora w naszej gminie.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej w Izabelinie.

O autorze:

Rafał Witek (ur. 14 sierpnia 1971 we Wrocławiu) – polski autor powieści, wierszy i słuchowisk dla dzieci i młodzieży.

Ukończył Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. W 1997 był stypendystą UNESCO w dziedzinie twórczości poetyckiej. W 2004 r. zwyciężył w konkursie na powieść dla dzieci wydawnictwa Znak. Od 2006 r. współpracuje z magazynem dla dzieci "Świerszczyk". Oprócz twórczości dziecięcej publikował także tomy wierszy dla dorosłych oraz felietony i recenzje na portalu qlturka.pl.

(Źródło: Wikipedia)