Strona głównaEvents archiveWystawy 2012Wystawa prac Sylwiany Bogusławy Sobczyk

Wystawa prac Sylwiany Bogusławy Sobczyk

W marcu 2012 r. gościliśmy w Bibliotece wystawę prac Sylwiany Bogusławy Sobczyk.

Urodziła się, mieszka i tworzy w Izabelinie. Malarka hobbystka, lekcje malarstwa pobierała w pracowni Ewy Borys-Krupskiej. Zajmuje się malarstwem olejnym sztalugowym, akwarelą i rysunkiem. Maluje polskie krajobrazy, ogrody, kwiaty, zwierzęta i sceny rodzajowe. Specjalizuje się również w malarstwie portretowym. Obrazy olejne malowane są pędzlem i szpachlą, stąd ich urozmaicona faktura malarska, oraz bogata, ciekawa kolorystyka.

Artystka od 10 lat sprzedaje swoje obrazy w Galerii Gaja w Izabelinie. Prezentuje je również w internetowej Galerii www.galeriagaja.art.pl oraz sprzedaje (od 2006 r.) poprzez serwis Allegro - konto Galeria_gaja.