Strona głównaEvents archiveWydarzenia 2011Przedszkolaki na lekcjach bibliotecznych

Przedszkolaki na lekcjach bibliotecznych

19 i 20 października 2011 r. odwiedziły bibliotekę dwie grupy przedszkolaków.

W środę była to grupa czterolatków i pięciolatków z Prywatnego Przedszkola "Radosny Domek pod Sosnami" w Izabelinie. Dziećmi opiekowała się pani Anna Piasta.

W czwartek przyszła do nas grupa "Pszczółek" - czterolatki z Gminnego Przedszkola w Izabelinie. Dzieciom towarzyszyły wychowawczynie, panie Bożena Żera i Katarzyna Buczek oraz opiekunka, pani Elżbieta Racinowska.

27 października kolejna grupa przedszkolaków zawitała do Biblioteki. Tym razem były to dzieci z przedszkola Casa dei Bambini Warsaw Montessori School z Izabelina, pod opieką pani Asi Proszczuk.

7 listopada, w poniedziałek, zawitały do nas "Wiewiórki" z Przedszkola w Laskach. Przedszkolaki przyjechały ze swoja wychowawczynią, panią Marzeną Chraniuk, oraz opiekunkami, Iwoną Wójcik i Teresą Luberek.

17 listopada, w czwartkowy poranek, na wycieczkę do biblioteki wybrały się "Zajączki", pięciolatki z Przedszkola w Laskach. Dzieci przyszły z wychowawczynią, panią Joanną Wróbel, oraz opiekunką, panią Bożeną Gerłowicz.

Tydzień później, w kolejny czwartek (24 listopada), przyszła do Biblioteki grupa "Biedroneczek" z Przedszkola w Izabelinie. Dziećmi opiekowała się pani wychowawczyni, Anna Ojrzyńska oraz opiekunka, Elżbieta Romańczuk.