Strona głównaEvents archiveWydarzenia 2010Spotkanie z Rafałem Witkiem

Ostatnie wydarzenia

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać na bieżąco informacje o NOWOŚCIACH KSIĄŻKOWYCH!

Imię lub Nick:
Email:

Spotkanie z Rafałem Witkiem

Śmiech to zdrowie!!!Śmiech jest magicznym lekarstwem na wszystko, poprawia koncentrację, sprawność i refleks, łagodzi bóle głowy i mięśni, zębów a nawet ułatwia trawienie. Kiedy się śmiejesz twoje serce, mózg i układ odpornościowy działają sprawniej a ty lepiej się czujesz. I to jest wszystko stwierdzone medycznie. Lekarze i naukowcy opracowali nawet specjalny sposób leczenia śmiechem to gelotologia. Chcecie wiedzieć więcej? Zapytajcie swojego doktora!!

Tak radził Rafał Witek uczniom klas I i II Szkoły Podstawowej na swoim spotkaniu autorskim 12 marca 2010.

Pisarz wszystkie niezbędne medykamenty przechowuje w tajemniczej walizce: zagadki, pomysły na świetną zabawę, dowcipne opowiadania oraz pytania, na które trzeba odpowiadać absolutnie szczerze. Jeżeli ktoś źle się czuł, to na pewno wyzdrowiał i nie będzie potrzebował lekarza. Autor okazał się profesjonalnym terapeutą i uzdrowicielem, a jego pisarstwo lekarstwem na wszelkie dolegliwości.

A na pamiątkę pozostawił nam i Wam autograf:O autorze:

Rafał Witek (ur. 14 sierpnia 1971 we Wrocławiu), polski autor powieści, wierszy i słuchowisk dla dzieci i młodzieży.

Ukończył Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. W 1997 był stypendystą UNESCO w dziedzinie twórczości poetyckiej. W 2004 r.zwyciężył w konkursie na powieść dla dzieci wydawnictwa Znak. Od 2006 r. współpracuje z magazynem dla dzieci "Świerszczyk". Autor słuchowisk dziecięcych w Polskim Radio Bis. Oprócz twórczości dziecięcej publikował także tomy wierszy dla dorosłych.

(Źródło: Wikipedia)