Strona głównaEvents archiveWystawy 2009Wystawa prac Joanny Skotnickiej-Pergal

Wystawa prac Joanny Skotnickiej-Pergal

Absolwentka Wydziału Architektury Krajobrazu, na co dzień urzędnik w Gminie Izabelin.

Malarstwem zajmuje się amatorsko traktując je jak odkrywczą przygodę w poszukiwaniu nowych technik, kolorów i inspiracji.
Wykonuje prace w wielu technikach: olej (pędzel i szpachla), akwarela, pastele, tusz, szkice węglem i ołówkiem. Najchętniej podejmowane motywy to: kwiaty, rośliny, pejzaż i martwa natura.

Od pięciu lat bierze udział w warsztatach Koła Malarskiego działającego w Gminie Izabelin. Ta współpraca, pod kątem artystycznym – zaowocowała dwoma wystawami poplenerowymi i jedną wystawą prac o różnej tematyce, zaś pod kątem duchowym – zawiązaniem nowych przyjaźni i świetna zabawa podczas wspólnych „eksperymentów malarskich”.