Strona głównaEvents archiveWydarzenia 2009Dzień Dziecka w Bibliotece

Dzień Dziecka w Bibliotece

Czym obdarować nasze dzieci w tym dniu?
Wydaje nam się, że na pewno będą zadowolone, gdy dostaną jakiś prezent. Kolejny przedmiot zagracający dziecinny pokój. Dobrze jednak wiemy, że od samych upominków ważniejsza jest atmosfera.
Spróbujmy przygotować ten dzień dla nich i spędźmy go z nimi. Tu nie będą potrzebne pieniądze. Najważniejsze są chęci i pomysłowość.

3 czerwca odbyła się impreza dla najmłodszych naszych Czytelników. Zamiast drogich prezentów pani Asia Wójcik zorganizowała świetną zabawę.
Było wspólne dmuchanie kolorowych balonów, wspólne czytanie. Jakiś drukarski chochlik wdarł się na strony książki o Czerwonym Kapturku, dzieci miały więc mnóstwo radości w korygowaniu błędów dorosłych. Wzniesiono także ekologiczny zamek z pudeł kartonowych i innych "śmieci". Jeszcze przez długi czas można go było podziwiać w naszej Czytelni.
Były słodycze, muzyka i śpiew. Mamy nadzieję, że dzieci naprawdę dobrze się bawiły. Wszystkie uśmiechy zostały udokumentowane w naszej galerii. Zapraszamy.