Strona głównaEvents archiveArchiwum wydarzeń 2008Lekcja biblioteczna, 23.10.2008

Lekcja biblioteczna, 23.10.2008

23 października 2008 dzieci z klasy I B, z Panią wychowawczynią, Anną Szymczak, odwiedziły naszą Bibliotekę. Pani Kierownik Biblioteki - Małgorzata Konopka - zapoznała dzieci z naszym księgozbiorem, omówiła różnice pomiędzy książką wypożyczoną a kupioną w księgarni, opowiedziała o zasadach wypożyczania i udostępniania naszych zbiorów.

Pani Małgorzata ogłosiła konkurs plastyczny dla klasy I B: Moja pierwsza lekcja biblioteczna. Prace, wykonane techniką dowolną, można składać do 29 listopada 2008, w godzinach pracy Biblioteki.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty 5 grudnia 2008, po spotkaniu autorskim z pisarką dla dzieci Agnieszką Frączek.