Strona głównaEvents archiveWydarzenia 20224. edycja powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”

Nowości - listopad 2022 r. (cz.2)

24 Listopad 2022, Typ wydarzenia: Nowości

Nowości - listopad 2022 r.

3 Listopad 2022, Typ wydarzenia: Nowości

Dyskusyjny Klub Książki - listopad

2 Listopad 2022, Typ wydarzenia: Wydarzenia 2022

4. edycja powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”

Wystartowała 4. edycja konkursu „Czytanie to latanie”!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. edycji powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”, organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim - Bibliotekę Powiatową dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi z: Błonia, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Starych Babic. W tym roku, do konkursu zapraszamy uczniów klas VI-VIII.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać „List do ulubionego pisarza z pomysłem na nową książkę”, następnie przynieść pracę do jednej z bibliotek publicznych powiatu warszawskiego zachodniego lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl, do 14 października.

Nagrody sponsorują flyspot.pl i Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Michał Gajewski (lot samolotem). Do wygrania vouchery na widokowy lot samolotem nad powiatem warszawskim zachodnim oraz dwa swobodne loty w tunelu aerodynamicznym we Flyspot. Czytanie uskrzydla, zatem do książek, do piór, do skrzydeł!

Wszystkim życzymy wysokich