Strona głównaEvents archiveAll types of eventsSpotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Piotrowską

Opowieści z czterech kręgów

29 Sierpień 2017, Typ wydarzenia: Wydarzenia 2017

Spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Piotrowską

Magdalena Piotrowska, mieszkanka naszej Gminy, jest autorką książek dla dzieci Tulcio, o przygodach pewnej wyjątkowej przytulanki, oraz Pan Dziobak, czyli świąteczna opowieść o tym, jak spełniają się marzenia. Napisała również książkę dla dorosłych Jesteś moim niebem.

W środowy poranek 1 lutego 2017 r. pisarka odwiedziła naszą Bibliotekę. Poprowadziła dwa spotkania z 6-latkami z Gminnego Przedszkola w Izabelinie, grupami "Pajączków" i "Jeżyków".

Dziękujemy pani Magdalenie za stworzenie ciepłej, przyjaznej i niepowtarzalnej atmosfery oraz za fascynujące opowieści. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja, by spotkała się z naszymi Czytelnikami, nie tylko tymi najmłodszymi.