Strona głównaEvents archiveAll types of eventsPowiatowy konkurs „Czytanie to latanie”

Powiatowy konkurs „Czytanie to latanie”

W gminnej Bibliotece właśnie ruszył konkurs „Czytanie to latanie”. Chcemy, aby czytające rodziny pochwaliły się na plakacie ulubioną wspólną książką. W nagrodę Biblioteka wyśle trzy rodziny w lot nad powiatem. Do wyboru jest podróż balonem, lot samolotem lub swobodny lot w  tunelu aerodynamicznym. Tak, dobra lektura potrafi dodać skrzydeł.

Nagrody sponsorują AkademiaBalonowa.pl, flyspot.pl i Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Michał Gajewski (lot samolotem). W konkursie biorą udział wszystkie gminy powiatu. Na  plakaty czekamy w Państwa gminnej Bibliotece do 26 kwietnia. Na najlepsze z nich głosujemy od 4 do 31 maja na stronie Biblioteki Publicznej w Ożarowie Mazowieckim - Biblioteki Powiatowej dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego i głównego organizatora konkursu: www.biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl/czytanietolatanie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 czerwca podczas Dni Ożarowa. Z prac konkursowych postaramy się zrobić wędrującą wystawę.  Więcej szczegółów w Państwa gminnej Bibliotece. Fru-fru!

Dyrektor Biblioteki Powiatowej
dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Link do wydarzenia na Facebooku: Czytanie to latanie.

Regulamin konkursu.