Strona głównaEvents archiveAll types of events2. edycja powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”

Dyskusyjny Klub Książki - listopad

27 Październik 2020, Typ wydarzenia: Wydarzenia 2020

Nowości - październik 2020 r.

23 Październik 2020, Typ wydarzenia: Nowości

2. edycja powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”

Lot w przestworzach z biblioteką.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 2. edycji rodzinnego konkursu „Czytanie to latanie”, którego organizatorem jest Biblioteka Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi PWZ. Do udziału zachęcamy dzieci w wieku 7-13 lat, wraz z rodzicami/opiekunami. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać recenzję wybranej książki dziecięcej, a później przynieść ją do swojej biblioteki, lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl. Na prace czekamy do 30 września.

Nagrody sponsorują flyspot.pl i Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Michał Gajewski (lot samolotem). Do wygrania vouchery na widokowy lot samolotem nad powiatem warszawskim zachodnim oraz dwa swobodne loty w tunelu aerodynamicznym we Flyspot. Czytanie uskrzydla, zatem do książek, do piór, do skrzydeł!

Tymczasem wszystkim życzymy wysokich lotów!