Strona głównaEvents archiveAll types of eventsSkala 1:1 - fotografie Jana Golińskiego

Wystawa prac malarskich Anny Wachaczyk

4 Grudzień 2017, Typ wydarzenia: Wystawy 2017

Opowieści z czterech kręgów

29 Sierpień 2017, Typ wydarzenia: Wydarzenia 2017

Skala 1:1 - fotografie Jana Golińskiego

Od 1 lipca do 31 sierpnia w Bibliotece gościliśmy wystawę fotografii Jana Golińskiego "Skala 1:1".

O autorze:

Ma 22 lata, fotografuje od roku 2004.
Publikował m.in. w AGORZE – czasopisma Logo, Avanti; w pismach studenckiich i lokalnych: np. Magiel, Mieszkaniec czy Metropol oraz na stronach internetowych, np. MSWiA, Komendy Głównej Policji, TVP (Dolina Kreatywna), M. St. Warszawy.
Zdjęcie "Wyspa Warszawa" w 2005r. Biuro Promocji Warszawy wybrało na zdjęcie kalendarza Stolicy na rok 2006, włączonego do grona najpiękniejszych kalendarzy polskich i zagranicznych, prezentowanych w Muzeum Plakatu w Wilanowie.
Jan Goliński to student 3 roku Wydziału Zarządzania na UW i jednocześnie 2 roku w SGH; działa w uczelnianym samorządzie, współpracuje z pismami i organizacjami studenckimi, wolontariatem w profilaktyce uzależnień młodzieży oraz fotografuje. Miał 8 wystaw, z czego 2 finansowane przez Uniwersytet Warszawski.
Jak połączyć ciekawość świata i ludzi z refleksyjną wrażliwością i poczuciem humoru? Może tak, jak robi to Jan Goliński…