Konkurs

Komisja miała niezwykle trudne zadanie. Zakładek było mnóstwo, wpłynęły 132 prace, podzielono je na trzy kategorie wiekowe, wszystkie były bardzo piękne, kolorowe. Oślepiły swym blaskiem i uroda komisje. Nagrodzone zostały najpiękniejsze, wykonane rozmaitymi technikami. Niektóre niestety straciły przez to swoja podstawowa funkcje. Zakładka, bowiem, ma służyć do zaznaczania miejsca, gdzie skończyło się czytać książkę. Powinna być praktyczna i bezpieczna dla książki. Ale, kiedy wena twórcza dopada artystę, trudno myśleć o regulaminie, prawda?
Trudno było wybrać te naj-, naj- pod każdym względem, te idealną, te jedyną.
Po przedstawieniu kukiełkowym w końcu nadszedł ten moment: ogłoszenie wyników konkursu.
Pani Małgorzata Konopka, kierowniczka Biblioteki, profesjonalnie i sprawnie przeprowadziła rozwiązanie konkursu. Napięcie rosło z każdą minutą, dzieci prawie nie oddychały z przejęcia, wszyscy czekali na werdykt i... Oto laureaci:

I - dzieci do 6 lat (13 prac z Przedszkola w Izabelinie, gr. 6-latkow)

1. Wojtek Poniatowski

- Ania Zebrowska I B
- Ola Kuzia III A
- Patrycja Józefowicz III

III - dzieci od 10 do 15 lat:
1. Julia Bykowska lat 10
2. Natalia Wojcik lat 11

Komisja przyznała wyróżnienie dzieciom oraz pani Iwonie Ignaszak, opiekunowi artystycznemu, z Zespołu Szkół im. Fryderyka Chopina.
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Dziękujemy także pani Małgorzacie Konopce za zorganizowanie Mikołajkowego Dnia w bibliotece.